Antigenní testy ze slin

Antigenní testy ze slin

Antigenní testy ze slin Covidexpert Realy Tech prokáží během chvíle přítomnost nukleokapsidových proteinů ve vzorcích biologického materiálu u osob, které mají příznaky onemocnění COVID-19. Díky antigenním testům ze slin Realy Tech dokážete prokázat onemocnění COVID-19 u osob, které nenesou žádné příznaky tohoto onemocnění. Manipulace s antigenními testy Realy Tech je rychlá, jednoduchá a bezproblémová. V každém balení antigenních testů naleznete podrobný a přesný návod, jak s testy pracovat. K antigenním testům Realy Tech je přiložen také certifikát kvality, který potvrzuje jejich spolehlivost.

částice koronaviru

K testování antigenními testy Realy Tech nepotřebujete žádné speciální vybavení, všechno, co k testování potřebujete je součástí balení. Antigenní testy Realy Tech si můžete pořídit v různě velkých baleních, a to po 25 ks, po 100 ks a po 500 ks. Pokud si objednáte balení po 100 a 500 ks, budete mít dopravu zdarma. Antigenní testy jsou skladem v ČR. Web covidexpres.cz pro vás přináší testy Realy Tech po 25, 100 a 500 ks v balení. Antigenní testy Realy Tech jsou rychlé testy určující antigen koronaviru SARS-CoV-2 z lidských slin. Citlivost testů je 93,94%. Antigenní testy ze slin Realy Tech jsou určeny pro samotestování.

testování na koronavirus

Využít můžete také nabídky samostatných antigenních testů k průkazu antigenu koronaviru SARS-CoV-2 z lidských slin Realy Tech v balení po 25 a 100 ks. Testy obsahují nové extrakční činidlo, které zvyšuje jejich citlivost a dokáže detekovat nové mutace koronaviru. Citlivost testů je 93,94%. Antigenní testy ze slin Realy Tech jsou určeny pro samotestování.

Před použitím se musí nechat testy ustálit při pokojové teplotě. 10 minut před testováním by si neměl testovaný nic vkládat do úst, včetně jídla, nápojů, žvýkaček, tabáku vody a výrobků, které jsou určeny k výplachu dutiny ústní.

Previous post Skvělí mazlíčkové do rodiny k dětem
Next post Za kvalitní bydlení není potřeba platit horentní sumy