Jak se dobrat dokonalé figury?

Jak se dobrat dokonalé figury?

25.2.2019
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed


Neměli jsme tenkrát coby puberťáci ničeho nazbyt. Neoplývali jsme penězi, a to ani tehdy, kdy jsme bez vědomí rodičů neplatili obědy ve školní jídelně a tím získávali pár ututlaných korun na cigarety a pivo, neměli jsme tehdy ani žádná super auta, ale nanejvýš tak Pionýra nebo Babetu, neměli jsme dokonce ani pořádně ponětí o tom, jak se balí holky.
A tak nám nezbývalo než se pokoušet o to jediné, čeho se snad v oné tíživé situaci dalo dosáhnout. Tedy pokoušeli jsme se na své spolužačky, případně jiné vhodné objekty opačného pohlaví, zapůsobit alespoň svým vypracovaným tělem.
cvičení na hřišti

No – vypracovaným tělem – jak se to vezme. Prostě jsme tehdy čas od času po škole někde párkrát nadzvedli něco, co vzdáleně připomínalo činku, občas jsme se trochu proběhli, to zejména když nám ujížděl autobus, občas jsme soutěžili v ‚páce‘ a představovali si, jak na nás děvčata poletí, až si tím vypracujeme svaly.
Což se pochopitelně nikdy nestalo. A i kdyby se stalo, stejně bychom si tím tehdy určitě moc nepomohli. Protože bláznivý puberťák je bláznivý puberťák, ať už se ukrývá v jakémkoliv těle.
svalnatá žena
To dnes už je prý situace docela jiná. Dnes už je prý známo . To, jež se jmenuje posilovací guma a jež je určeno prakticky pro každého, kdo chce mít vypracované svalstvo a nikoliv pouhé pohupující se špeky. S touto gumou si prý stačí denně zacvičit, náročné silové cviky stejně jako třeba i jen něco na rozcvičení a protažení svalů, a rázem jsme prý na nejlepší cestě k tomu, aby se z nás stali učinění nepřehlédnutelní borci.
Pokud prý s touto gumou jeden cvičí, nemusí se bát, že by si ji snad nějak poškodil. A to prý i když s ní vážně cvičí a nejenom imituje něco jako sport. Protože je tato guma jako drsný chlap – tedy snese i ne zrovna šetrné zacházení. Lhostejno zda od muže či ženy, protože s touto gumou mohou trénovat obě pohlaví.

Mně a mně podobným však už při tomto poznání nezbývá než si jen truchlivě povzdechnout. Protože v dobách, kdy jsme svým tělem (vesměs marně) vábili samičky, ještě toto sportovní náčiní k mání nebylo.
I když je to vlastně možná i dobře. Protože kdybychom tenkrát nahlas řekli, že trénujeme s gumou, dostalo by se nám jen nějakého toho pubertálního „hihihi“, „hahaha“, „hohoho“ a šmytec.
A dnes už jsme generací, jež si našla svou vlastní cestu k ideálu krásy. Cestu vyjádřenou heslem „pivo dělá hezká těla“.