Myslela jste, že to bude snazší

Myslela jste, že to bude snazší

10.7.2017
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed

http://www.isola.cz/produkte-cs-CZ/dach-2-cs-CZ/sikme-st-echy/isola-bitumenschindeln-2-cs-CZ/new-documentationtab-cs-CZ/cenik-cesko-platny-od-1-8-2014/

Vaše kamarádka vám nedávno popisovala, jak probíhala jejich stavba domu, a musíte se přiznat, že vás to tak trochu poděsilo. Vy s manželem plánujete začít stavět příští rok a tak jste byla zvědavá, jak celá taková akce probíhá, ale nakonec možná i trochu litujete, že jste se tak vyptávala, neboť jste málem přišla o veškerý svůj optimismus. Až doposud jste totiž žila v přesvědčení, že to nemůže být nic složitého, když to každý rok podstoupí tolik lidí. Vždyť nové rodinné domy u nás rostou jako houby po dešti. Nicméně vaše kamarádka vás ve vašem mínění moc nepodpořila.

Kamarádka vás poděsila

Neustále vám opakovala, jaký to byl boj a kolik si toho museli vystát. A to si prý zvolili klasickou cestu, kde rozhodovali jen o zásadních věcech podoby domu a ne o žádných stavebních detailech, kterým by stejně vůbec nerozuměli. I tak ale prý neustále dostávali otázky, zda jim vyhovuje plechová krytina na střechu anebo by chtěli jinou, zda si přejí mít schodiště rovné anebo točité či jaké typy oken si zvolí. Zkrátka prý celou dobu leželi v knihách a hlavně na internetu a neustále pátrali po tom, která varianta je ta nejlepší.

Myslela jste, že to bude snazší
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.