Úsměv jako Robert Redford

Úsměv jako Robert Redford

7.12.2018
/
by
/
in Nezařazené
/
Comments Closed


Krásný a zářivý úsměv nemusejí mít jen filmové hvězdy. Můžete se jím pyšnit i vy. Možná, že už jste ztratili důvěru ve všechny ty leštící zubní pasty a pudry. Možná také, že si říkáte, že jsou ty „filmové zuby“ prostě nějak počítačově upraveny.
o   Potěším vás – nejsou.
o   Oni jen vědí, jak na to.
černoch v obleku
Nežádoucímu zabarvení zubů se asi neubrání nikdo.
·        Každý z nás jí a pije a každá potravina zanechává nějakou stopu na našem chrupu.
·        Své o tom mohou jistě vyprávět zejména milovníci kávy nebo červeného vína.
·        A co teprve sladké kolové nápoje.
·        Ty dokáží udělat na našich zubech pěknou paseku.
Opačný účinek má i zvýšený příjem flóru. Ten zuby naopak vybělí. Ale jen na určitých místech. Vlivů, které mají na zabarvení našeho chrupu podíl, je zkrátka mnoho.
černoch před domy

Svěřte chrup raději do rukou odborníků

Některé přípravky na sjednocení barvy chrupu nejsou zubními specialisty doporučovány. Bělení zubů by se tedy mělo provádět pod dohledem dentální hygienistky.
·         Budete mít jistotu, že dostanete přesně určenou dávku účinné látky, která pronikne do zubu a chemicky zareaguje s usazenými pigmenty.
·         Díky tomu se pigmenty rozloží a zuby získají světlejší odstín.
Tento proces můžete absolvovat buď přímo ve specializované ordinaci anebo pohodlně u vás doma. Průběh bělení se tedy bude trochu odlišovat.
a)     Ordinační bělení– nejprve přichází profesionální vyčištění chrupu. Poté se na dásně aplikuje ochranná pryskyřice a na zuby se nanese bělící přípravek. Pro lepší výsledný efekt se využívá i speciální bělící lampa se studeným světlem. Celý tento proces bude trvat hodinu a půl.
b)    Domácí bělení– v ordinaci vám budou sejmuty otisky chrupu a pak se vytvoří modely zubů. Ty budou sloužit k výrobě nosičů. Pokud vše sedne tak, jak má, dostanete bělící gely a poučení jak na to.