2 arény

2 arény

  1. Tajemný labyrint– pojetí moderní, esteticky velice výrazné a vyzývavé. Trendy se velice rychle mění, ale zde najdete prostředí, ve kterém se možná budete cítit bezpečně, ale pozor, váš nepřítel vás může kdykoliv překvapit. Nastavte si počet hráčů. Vytvořte dva týmy a jděte do toho naplno! Tajemný labyrint představuje moderní pojetí arény. Velice vzdušné, ladné a přesto výjimečné. Zde můžete mířit, střílet a pálit na soupeře hlava nehlava, nebo můžete zvolit strategii, při které se budete bránit a nenápadně likvidovat soupeře. Buďte rychlí a zneškodněte nepřátele s pomocí inovativního prostředí. Zde se však nikdo neschová!
  2. Aztécké ruinyhistorické a pradávné aztécké ruiny vás vyzývají, abyste využili jejich zákoutí a schovali se před nepřáteli. Ovšem nemůžete se celou hru pouze schovávat za sloupy, je nezbytné také přejít do útoku! Využijte vznešeného a prehistorického zákoutí aztéckých ruin a zneškodněte všechny své nepřátele! Máte rádi adrenalin a napětí? V tom případě si skvěle užijete tento typ arény.

skupina

Dalších 11 typů her

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet několik různých typů her. Nejprve si vyberete arénu, ve které chcete hrát a poté můžete vybírat ještě z dalších 11 typů her. Máme zde připravené herní prostředí a módy pro začátečníky, pokročilé, mírně pokročilé či experty. Jste u nás poprvé? Není se čeho obávat, vše řádně vysvětlíme a proškolíme v obsluze zbraně. Nečekejte žádné složitosti. Arény jsou stavěné tak, abyste se zde dobře bavili, zažili zde příjemnou, nečekanou a adrenalinovou zkušenost a odnesli si spoustu nových zážitků. Lasergame je pro každého!

labyrint (51)

  • Hry se také dělí na módy podle počtu hráčů. V případě, že je menší počet hráčů, doporučíme vám hry, při kterých se dobře pobavíte i při menším počtu hráčů. Pokud je více hráčů například až pro 16 osob, tak vám doporučíme mód hry pro více hráčů, abyste si hru skvěle užili a odnesli si báječný prožitek.
  • Neomezené možnosti nábojů – pro začátečníky
  • Nebo naopak omezené náboje – pro pokročilejší
  • Mnoho dalších módů: Agenti, Kletba, Death match, Graffiti, Zombies a spoustu dalších.

Previous post Dopřejte si i vy vysokou kvalitu a moderní design
Next post Úsměv jako Robert Redford