Chcete se potěšit se ženou?

Chcete se potěšit se ženou?

Cítit její příjemný dotek. Teplé tělo, ve kterém pulzuje krev. Něhu, vášeň, vzrušení, to všechno budete mít, když si objednáte služby našeho salónu. Erotická masáž v sobě ukrývá mnohem více, než se dá slovy vůbec popsat. Často se jedná o příjemné pocity, které vyvrcholí formou vybuchnutí vášní a luxusních pocitů. Nejde slovy popsat, jak si to člověk užije a jak naplno se tomu můžete oddat. Poskytování masáže a uvolnění v tomto směru hraničí až s poskytováním rozkoše a vzrušení. Masírovaná osoba se bude cítit nejenom příjemně a uvolněně, ale samozřejmě si to také naplno užije.

erotická masáž

Ø Hladké, jemné, měkké a příjemné ruce masérky vás budou neustále hýčkat. Od hlavy až k patě se o vás bude starat krásná, moderní, mladá, půvabná a nahá dáma, která bude tu chvíli jenom pro vás. Některé dámy jsou lehké jako letní vánek, jiné jsou dračice a zakládají si na intenzivním prožitku. Každá oblast tohoto potěšení je specifická a můžete si vybrat z více druhů poskytovaných služeb.

Blahodárné účinky na vaše tělo

Každý máme na těle jisté body, které při vyšší intenzitě masírování uvolňují blahodárné účinky na naše tělo. Těmito věcmi se zaobírá už po dlouhé věky různá medicína, a přihlíží na ně i různé kultury a styly náboženství. U nás se kombinuje něžný milující dotek s probuzením vaší vnitřní energie. Potěšíte své smysly. Ovládnete své touhy a na chvíli se budete vznášet vysoko nad všedními starostmi. Stimulujete svou sílu a vnitřní energii a necháte ji proniknout na povrch. Budete okouzleni sexuální energií, která spolu s něžností a vášní bude pronikat až na povrch vašeho těla. Čekají vás velice příjemné pocity a zážitek, který možná bude tím nejlepším ve vašem životě.

masáž

Ø Tantrická masáž je velice intenzivní zážitek, na který ještě dlouho poté budete vzpomínat. Přes vnitřní energii a veškerou sílu masérky a dané masírované osoby se snoubí příjemné a harmonizující pocity. Ucítíte nejenom smyslné vášně, ale také své vlastní neukojitelné touhy. Emoce a procítění, to všechno a ještě mnohem více.

Previous post Vstaň a odejdi!
Next post Keltské prsteny