Fólie na okna auta

Fólie na okna auta

Běžný prvek

Dnes má spousta aut fólie na oknech, což si můžeme všímat běžně v provozu a na parkovištích. Tónují se již od výroby, nebo není vůbec problém v tom, nechat si je nalepit dodatečně klidně na 20 let staré auto. Nejprve se podíváme na to, proč jsou tak populární. Prvním důvodem je nižší propustnost světla, takže na nás nebude v létě zbytečně pražit. Ještě důležitější je skvělá filtrace UV záření, které nás tedy nebude obtěžovat.

tónování autoskel

Některé společnosti klidně poskytují záruku 10 let, což jenom potvrzuje, že když vybereme dobrou fólii, tak se její životnosti nemusíme bát, přičemž i po letech budou hezké. Málo se také ví, že při rozbití skla drží jednotlivé úlomky hezky při sobě, a proto při nehodě může zabránit pořezání posádky. Zároveň fólie s nižší propustností zajistí uvnitř soukromí, protože z venku toho moc není vidět. Kvalitní fólie zároveň chrání proti poškození a je dokázáno, že při normálním zacházení vydrží nejméně 20 let.

Profesionální lepení

Na fólie se vztahují jisté zákony, které musíme dodržovat, jinak budeme mít problém při silniční kontrole či na STK, a proto si musíme dávat pozor. Na čelní sklo se nesmí lepit nic a na předních bočních musí být propustnost světla nejméně 70%. Dále musíme pamatovat na to, že nesmí být zakryté zadní brzdové světlo. Samotné lepení není také žádná sranda, protože nejprve musí být sklo řádně očištěno.

zatmavené okna auta

Následně se fólie pečlivě ořeže a nalepí, kdy je nutné klást důraz na to, aby nám nevznikli žádné bubliny a vady. Autofolie Brno se fóliemi zabývají opravdu dlouho, takže s ním mají dobré zkušenosti a postarají se o to, aby aplikace fólie na Vaše proběhla odborným postupem a s výsledkem jste byli spokojeni. Cena se odvíjí podle toho, jaký typ auta máme a jaké fólie zvolíme. Firma s Vámi vše ráda probere a s výběrem Vám pomůže, aby každý zákazník byl spokojený a ve voze mu nebylo zbytečně vedro.

Previous post Nenechte zajít exekuci daleko
Next post Skvělí mazlíčkové do rodiny k dětem