Kde si umýt ruce?

Kde si umýt ruce?


Hygiena je velice důležitá nejen doma, ale i venku. Právě venku chytáme na věci, na které chytala spousta lidí před námi. Kliky, madla nebo i lavičky jsou semeništěm bakterií. Pokud na takové věci venku saháme a pak si neumyjeme ruce a saháme třeba na telefon, na brýle nebo dokonce na obličej, můžeme si rukama přenést celkem zajímavé choroboplodné zárodky. Proto je hygiena víc než jen na místě. Existují sice dezinfekční spreje a různé vlhčené ubrousky, které ale slouží jen jako první pomoc, a rozhodně nenahradí kompletní mytí rukou.

mytí rukou

Pořadatelé akcí moc dobře ví, že musí zajistit tekoucí vodu, bez které se hygiena neobejde. Pokud by pořadatel například koncertu nezařídil toalety s umyvadlem, koleduje si o pořádnou pokutu ze strany hygieny pro porušení zákona. V zimě příliš mnoho venkovních akcí neprobíhá, ale na jaře a v létě začíná sezona koncertů a různých výstav a podobných akcí, na které je nutné zařízená pro mytí rukou zajistit.

Většina pořadatelů řeší tuto situaci jednoduše tím, že pronajme mobilní toalety, které mají zabudované i menší umyvadlo. Mnoho areálů, kde se akce konají, má k dispozici nějaké zázemí, kde se nachází alespoň toalety. Tím odpadá nutnost pronajímat toalety. V případě že se na toaletách nenachází umyvadla, je nutné je zajistit jinak. Ideální je Box Wash, mobilní řešení pro mytí rukou Schoellerallibert.com, které se skvěle hodí pro mytí rukou na akcích i pod širým nebem. Díky tekoucí vodě a odtoku si každý umyje ruce komfortně jako v běžném umyvadlu.

ruce mýdlo

Návštěvníci hromadných akcí jsou často v podroušeném stavu, což ještě zvyšuje nutnost mít k dispozici místo s tekoucí vodou – aby se například mohli tito návštěvníci opláchnout a nabrat nové síly. Proto při přípravách akcí pro větší počet osob nikdy nepodceňuje hygienu a včas zařiďte všechno co je ke konání akce nezbytně nutné.

Previous post Jak působí koberec na lidskou psychiku
Next post Stydlivost není na místě