Klidný odpočinek

Klidný odpočinek

Ano, i takoví ti zatvrzelci, kteří o víkendu nenašlapou či nenaběhají milion kilometrů změní časem svůj názor. Donutí je k tomu jejich zdravotní stav. Znám jich spoustu, kteří se na paďoury a jejich chaty dívali jen s největším opovržením. Prý by do toho nikdy nevlezli. Jenže léta plynou a ono to zdravíčko chátrá. Najednou tihle borci zjistí, že už neujdou svých padesát kilometrů, a že mají potíže dojít si jen nakoupit. Nu, a jak tedy odpočívat? Kam jezdit na víkendy, když na různé závody a výšlapy to už není?? Ano, zase do přírody, ale kam? Už snad ani neexistuje veřejné místo, kde není hlava na hlavě. Nedávno jsme byli svědky tvořících se front k lanovkám a další fronta pak při výstupu k vrcholu. Tohle je ovšem hnus a ne dovolená. Takže se musíme postarat sami, abychom měli někde klid. Prostě, neveřejný sektor. A tím bývá skoro vždy zvoleno to, že se prostě koupí chata. A bude se jezdit jen tam, tam bude svatý klid a my si to užijeme.

Chata

Jenže zde vyvstává problém, kde na tu chatičku vzít. Protože co jsme měli, jsme vrazili do cestování a výletů, zhusta též do zápisného na různé chodecké či běžecké závody. Pravda, diplomů s nich máme čtyři stěny ale v kapse ani šunt.

Nuže, nezbývá než zkusit půjčku, protože jinak to prostě nejde. A proto by mohla být zvolena hypotéka na rekreační objekt. Ano, něco takového skutečně existuje a není to nic složitého jako někde jinde.

Je to prostě peněžní úvěr společnosti, která nedělá z celé věci záležitost na tři měsíce, ale snaží se klientům vyhovět skutečně co nejrychleji.

Peníze

Dokonce ani nejsou požadovány některá potvrzení, není zde zbytečná agenda, takže se skutečně vše děje jen v přímé souvislosti a máte-li vše v pořádku a souhlasíte se zadanými podmínkami, lze mít peníze do druhého dne na vašem účtu. Pokud nevěříte, nezbude, než abyste se přesvědčili sami. Vyzkoušejte, uvidíte.

Previous post Proteiny a diety
Next post Jednodušší stěhování