Tvorba vlastních stránek zdarma a bez znalostí

Tvorba vlastních stránek zdarma a bez znalostí

Přehledný a jednoduchý web se stává v případě vlastní prezentace úplnou samozřejmostí každého úspěšného člověka. Tvorbu webových stránek si často mnoho lidí spojí s nutností programátorských znalostí, placení mnohdy drahých hostingů a v nejdražším případě je tu možnost si zaplatit někoho, kdo tohle všechno udělá za vás. Tudíž z toho plyne jeden jediný výsledek, že bez dostatečného finančního zdroje není možné si vytvořit hezký reprezentativní web.
Doba se změnila a dnes má každý možnost si vytvořit skvělé webové stránky, a dokonce i e-shop zcela jednoduše a se skoro nulovými náklady.
macbook na stole
Existují inteligentní platformy, které tyto problémy dokážou vyřešit za vás, například velmi moderní populární řešení Wix. Tento intuitivní nástroj vám za pár kliknutí vytvoří zcela plnohodnotný web podle vašich představ, stačí si vybrat pouze šablonu, vyplnit jednoduché nastavení stránky a následně na web nahrát obsah.
V případě nutnosti úpravy stránek není potřeba kontaktovat tvůrce vašich stránek a znovu platit za úpravy, s editorem si stránky můžete znovu upravit a jednoduše je pozměnit podle vašich představ. Wix vám totiž umožňuje kdykoliv web znovu rozšiřovat o nové funkce anebo znovu vybudovat.
Zákazníky totiž nejvíce zaujme moderní a přehledný pěkně vypadající web s jednoduchými funkcemi a se snadnou komunikací. V nabídce platformy najdete přes 500 skvělých šablon, obrovské množství fotobank zdarma a další skvělé grafické efekty.
kód a programování
Další a poslední věcí je propagace vaší nové webové stránky a jejich služeb, a tak dostat na vaši stránku co nejvíce lidí a zákazníků. Platforma poskytuje i nástroje na zvýšení návštěvnosti. K dispozici jsou nástroje jako například optimalizace pro vyhledávače, správa kontaktů a e-mailové schránky. A k tomuto všemu dokáže Wix také vytvořit aplikaci pro mobilní telefony třeba pro vás e-shop.

Previous post Žijme lépe!
Next post Bytový architekt Praha