Úniková hra Praha – zábava, na kterou nezapomenete

Úniková hra Praha – zábava, na kterou nezapomenete

Přemýšlíte co s volným časem o víkendu nebo o prázdninách? Nebo byste rádi uspořádali firemní akci, na kterou zúčastnění jen tak nezapomenou? Pokud hledáte skvělou zábavu pro tým lidí v okolí našeho hlavního města, tak to vám umožní úniková hra Praha.
Fenomén dnešní moderní doby, který chytnul do svých spárů nejednoho zúčastněného a láká k jeho zopakování. Vyzkoušejte si proto i vy nechat se zavřít na 75 minut se svým 2-5 členným týmem do místnosti, ve které na vás čeká spousta nepoznaného a nevyřešeného.

hra

Zajisté již mnozí z vás hráli zábavné a napínavé hledačky na svém počítači. Klidně i hodiny jste dokázali u toho sedět, protože vás hra chytla natolik, že jste se chtěli dostat až nakonec a vyřešit spoustu nelehkých úkolů. Tak přesně tohle vás čeká v únikové místnosti akorát přímo na vlastní kůži.
Logické hádanky, hledání skrytých předmětů a chvíle napětí
Obsah této zábavy se liší podle toho, do jaké místnosti se necháte zavřít. Můžete tak řešit záludné hádanky a skrýše nebo také hledat pravou identitu vašeho kolegy či zažít také chvíle hrůzy jako z hororu.

Záleží pouze na vás, na kterou z nich si troufnete a do které dostanete svůj tým. Tento trend se hodí pro volné chvíle s rodinou nebo přáteli, jako teambuildingová nebo firemní akce. Zábava, na kterou nikdo jen tak nezapomene, protože se jedná o opravdu jedinečný zážitek.
Takovou zábavu můžete také někomu darovat formou dárkového poukazu nebo jako narozeninové překvapení. Dnes se totiž nekupují květy, láhve a bonboniéry, ale právě zážitky.

útěk

Čas strávený touto zábavou vám zaručeně přinese hodiny konverzace se zúčastněnými, protože jde o zážitek, o kterém si ještě dlouho budete povídat a vzpomínat.
Jednoduše skvěle strávený čas s rodinou i partou přátel či kolegů, díky kterému se vaše vztahy celkem jistě ještě víc stmelí.

Previous post Úsměv jako Robert Redford
Next post Hypotéka je cesta ke splnění snů