Tenis – vše na jednom místě

Tenis – vše na jednom místě

Tenis můžeme hrát v letním i zimním obdobích. V zimních obdobích, ale pouze v tělocvičnách. Kdo hraje jen tak pro radost nebo chce být nejlepší a reprezentovat, musíte mít všichni vhodné pomůcky.

Takové to sportovní oblečení je asi samozřejmostí. Máme na výběr spoustu různých vzorů, barev a kombinací které k sobě krásně pasují. Pro tenisové hráčky to můžou být i různé sukýnky nebo tenisové šatičky, které díky materiálu dokážou perfektně přilnout k postavě a nic vás neomezuje v pohybu.

tenis girl

Co se týká vybavení jako takového, potřebujeme především tenisovou raketu. To hlavní na tenisové raketě musí být to, že je lehká. Jakmile budeme hrát pro nás s těžkou raketou, nevydržíme hrát ani celou hru nebo budeme velice trpět.

Jsme-li začátečníci, musíme najít tu nejlepší volbu pro nás. Odborníci radí, abychom začínali s tou nejlehčí možnou váhou, to je zhruba 285 gramů. Dále rozlišujeme, jestli je raketa určená pro dítě anebo dospělého hráče. Dětské tenisové rakety mají také široký sortiment. Dále tu máme nutnost, kterou by měl také každý tenisový hráč mít. Jedná se o kvalitní boty, které budou velice dobře sedět na noze, nebudou nijak tlačit a nebudou klouzat.

tenis - síť

Vše pro tenis Sportoaza.czstačí se podívat. Tak a míčky. Míčky jsou nedílnou součástí tohoto sportu. Tenisové míčky musíme vybírat opatrně. Je potřeba vybrat takový tenisový míček, který se jen tak okamžitě neodře. Musí mít nějakou odolnost. Kvalita míčku odpovídá i ceně, není to však pravidlem. Nejlepší je kupovat míčky, které jsou v dóze.

Doplňky k tomuto sportu máte různé. Může se jednat o pěknou kšiltovku na hlavu, abychom dobře viděli při přímém slunečním svitu či náhradní tenisový výplet, kdyby se naše raketa nějak poškodila. Různá potítka na ruce, láhve na vodu a kvalitní tašku, kam můžeme veškeré své věci uložit.

Tenis je krásný sport a věříme, že s našimi věcmi pro tento sport budete nadmíru spokojeni.

Previous post Jak vybrat zlaté číslo mobilu, aby plnilo svůj účel
Next post Nejlepší lehátka pro vášnivé rybáře