Jak vybrat zlaté číslo mobilu, aby plnilo svůj účel

Jak vybrat zlaté číslo mobilu, aby plnilo svůj účel

Zlatým číslem mobilního telefonu značíme takový sled číslic, který se dobře pamatuje a na první pohled vyvolává dojem atraktivity a nevšednosti. Vhodně zvoleného čísla si všimnete na první pohled a s velkou pravděpodobností vám utkví ihned v paměti. O čem vlastně číslo mobilu vypovídá právě v okamžiku, kdy odkazuje na vás?

linie čísel

Osobní vkus – čísla mobilů vypovídají o osobním vkusu a prioritách, dávat některým číslicím přednost před ostatními, poměrně snadno. Některé číslice vám zkrátka sedí víc, jiné méně, a tímto jevem se dopodrobna zabývá numerologie. Z některých nekomerčních numerologických pramenů, zejména těch staršího data, se můžete dozvědět, co o vás jednotlivý sled číslic prozrazuje.

dívka s číslicemi

Bystrost – bystří lidé si dobře uvědomují, že se velmi snadno zapamatují i dvě trojice stejných číslic, navíc velmi kontrastující svým tvarem. Příkladem by mohla být kombinace 444 888, takové číslo si zapamatuje téměř každý. Výhodou tohoto řešení je fakt, že těchto číselných kombinací je poměrně mnoho a lze je doplnit i o tři číselné dvojice, které však jistým dílem ztrácí na atraktivitě.

Sázka na jistotu – lidé, kteří sází nejraději na jistotu a chtějí vyniknout za každou cenu, uchylují se zpravidla k velmi jednoduchým, ale věcným kombinacím. Jsou to většinou ta obvyklá šestičíslí stejných číslic 222 222 anebo přesné vzestupné či sestupné řady šesti čísel za sebou např. 456 789, případně doplněné o na řadu navazující číslo předvolby. Tato zlatá čísla také bývají nejdražší.

Zlaté číslo jako dárek – zvažujete-li nad tím obdarovat vaše přátele právě tímto způsobem, pak byste měli nenápadně sondovat, co dotyčné osobě oslovuje, a čemu se naopak vyhýbat. Máte-li dobrou intuici a dovedete-li druhým lidem naslouchat, určitě se vám váš záměr vydaří a může to být zajímavé překvapení pod vánoční stromek či k narozeninám.

Previous post Originální a kvalitní lustry do jednotlivých pokojů
Next post Tenis – vše na jednom místě