Hry s kouzly

Hry s kouzly

Myslím si, že všechny děti mají rádi kouzelníky a kouzla. Takhle to samé má i můj syn. Můj syn je úplný blázen do kouzelníků anebo do klaunů. A tak jsem si řekla, že když můj syn bude mít konečně už ty narozeniny, tak mu objednám pořádného kouzelníka. Myslím si, že syn bude opravdu nadšený, protože už syn má jednu zkušenost s kouzelníkem, a to moc dobrou. Protože se syn zbláznil do kouzelníků a baví ho to. Syn taky rád kouzlí, takže má i své herní kouzelnické sady. Tak jsem si řekla, že se na doporučení podívám na webové stránky kouzelníků. Když jsem tyto stránky rozklikla, ukázala se mi tam opravdu skvělá a pestrá nabídka. A to mě hodně zaujalo, tak jsem četla dále.

Mám ráda kouzla s kartami.

Byla jsem překvapená, co všechno jsem si na této webové stránce dozvěděla. A protože jsem taky docela hravá, tak mě to taky zaujalo a řekla jsem si, že přece tohle nemusí být zábava jenom pro děti, ale že se přeci pobaví i dospělí. Samozřejmě, že jsem na dětskou oslavu vzala ještě něco, to zabaví dospělé. Vzala jsem ještě pro jistotu sebou petanque.

Kouzla s kartami jsou prima.

Myslím si, že podle mého názoru tohle bude asi nejlepší hra pro dospělé, zatímco děti budou mít kouzelníka. Kouzelník vždycky každého zabaví a taky pobaví. A navíc si taky pamatuji, že když jsem byla se synem asi týden v nemocnici, tak tam taky chodili šašci a byl tam taky jednou jeden kouzelník. Mně se představení moc líbilo, zatímco syn brečel. Asi se syn strašně do toho klauna, takže utekl zpátky do pokoje do postele. Nicméně ale v celé nemocnici to bylo zábavné, protože všem dětem se kouzelník a klaun líbil. A vy taky máte rádi kouzelníky a kouzla? Jsem moc ráda, že existují na trhu tyto kouzelnické služby, je to jako čert a Mikuláš. Tyto služby dětem jdou taky objednat. Nicméně mě taky překvapily věci že si člověk taky může pořídit kouzelnice sady domů a hrát si s tím doma.

Previous post Pod našimi pergolami na Vás slunce nemůže
Next post Pro maximální pohodlí