Výbavička pro miminka za skvělé ceny

Výbavička pro miminka za skvělé ceny

Čekáte miminko přímo vy, a nebo někdo vám blízký? Pokud jste nastávající rodiče, určitě přemýšlíte nad tím, co svému děťátku pořídíte do výbavičky. Její pořizování není radno podcenit, abyste v šestinedělí nemuseli nic řešit, a mohli si jen užívat krásné chvíle s vaším miminkem. Nenechte se připravit o ty nejkrásnější chvíle v životě, a pečlivě si předem naplánujte, co vše je potřeba pořídit. U nás najdete všechno možné oblečení pro miminka. Zkrátka – co je vyrobeno z látky, to u nás najdete. 🙂

oblečení novorozenec holčička

Nejoblíbenější oblečení, které u nás najdete, jsou kojenecké sety. Vhodné jsou už od novorozence. Máme je k dispozici jak pro holčičky, tak pro chlapečky, i v neutrálních barvách. Naše sady obsahují dva a více dílů. A co v nich najdete?

Dvoudílné – body a polodupačky/tepláčky
Třídílné – body, polodupačky/tepláčky a čepička
Čtyřdílná – kabátek, olodupačky, čepička, rukavičky
Pětidílná – overal na druky, body s krátkým rukávem, bryndáček, rukavičky a čepička

novorozenec chlapeček

K dostání jsou u nás i sady s více jak pěti kusy oblečení, kde najdete ještě košilku.

V nabídce máme oblečení i pro nedonošená miminka a pro novorozence a děti až do velikosti 104. Všechno oblečení je čistě bavlněné, případně bambusové, a splňuje všechny zákonné požadavky na bezpečnost. Nikde nenajdete zbytečné ozdoby, které by se mohly uvolnit, a dítě by je mohlo vdechnout.

Máte ve svém okolí nastávající maminku, a chcete jí udělat radost krásným, a zároveň praktickým dárkem, pro který bude mít využití? Nabízíme dárkové sety, ve kterých najdete milánkové kartičky, kontrastní kartičky, oblečení, hračky i bryndáčky a osušky. U nás zkrátka všechny maminky pro svá miminka najdou potřebné, krásné a kvalitní věci, které nestojí několik tisíc. Velkou výhodou je, že všechno oblečení, plenky, spací pytle, deky, pohlcení, zavinovačky i soupravy do kočárku najdete na jednom místě. Výbavu tak vyřešíte snadno a rychle.

Previous post omalovánky pro děti
Next post Kvalitní a profesionální servis pro počítače