Alibi jako byznys plán

Alibi jako byznys plán

Na začátek tohoto článku si dovolím vás uvést do problematiky modelovým případem. Manželka se rozhodne strávit víkend se svým milencem. Co, ale říci manželovi aby nepojal žádné podezření? Jak to celé zaonačit? Jak vyloučit rušivé večerní telefony, a vůbec jak vysvětlit svou víkendovou nepřítomnost?
mladý hacker
Tak taková manželka je typickým klientem společnosti, která má poskytování alibi jako podnikatelský plán.
Ona ta záletná manželka může říci, že pojede s kamarádkou někam na výlet. Ale o milenci nechce říci ani kamarádce. Přece jen, čím více lidí o něm bude vědět, tím větší nebezpečí prozrazení. I jiné možnosti výmluv se mohou ukázat jako chabé. Takže se obrátí na firmu, o které píšu.
Do objednávky uvede, že potřebuje alibi v tom a v tom termínu. Vzhledem ke svému zaměstnání chce, aby byla na nějakém školení ve vzdáleném městě. Takové školení už pro zaměstnavatele několikrát absolvovala, takže firmě poskytne informace o obvyklých cenách ubytování, rozsahu poskytovaných služeb i časovém rozsahu školení, včetně doprovodného programu.
focení očí
Firma poskytující alibi má pro svou práci dostatek informací. Připraví pro klientku oficiální pozvánky, včetně tématiky školení a další materiály. Klientce předá tyto informace, včetně ubytovacího průkazu (voucheru), který je jen lehce upraven. Všechny kontakty (telefony, email) jsou směřovány na zaměstnance firmy.
V průběhu školení, drží tento zaměstnanec službu na telefonu a je připraven sehrát etýdu „Recepce hotelu“. V případě že manžel zavolá, potvrdí manželovi, že se v hotelu opravdu školení odehrává, a v souladu s programem odpoví, co školení lidé zrovna absolvují. Požádá manžela, zda by mohl předat jeho zaměstnané manželce vzkaz. Po úspěšném ukončení etudy, pošle záletné manželce vzkaz přes sms s informacemi, že jí manžel kontaktoval.
Manželka má potvrzenu účast na školení. Podle znění sms kontaktuje manžela, případně po návratu projeví z jeho zájmu radost. Nevěra tak zůstane neodhalena. Navždy?

Previous post Snahy velkého cestovatele přišly vniveč
Next post Zříceniny hradů v Olomouckém kraji, které stojí za návštěvu