Kdo by neznal Instagram

Kdo by neznal Instagram


Instagram zná většina lidí, kteří se pohybují na internetu, protože je to jedna z nejúspěšnějších sociálních sítí. Videa z ní se dají lehce a zdarma stahovat.

Kdo by neznal Instagram

Sociální síť

Zejména u mladých lidí jsou hodně oblíbené sociální sítě, protože takto můžou mezi sebou snadno sdílet všemožné příspěvky a psát si. Když se podíváme na ty vůbec nejpopulárnější, tak sem musíme rozhraní /rozhodně zařadit Instagram, což je hodně povedená síť. Když se podíváme do jeho historie, tak primárním obsahem byli právě fotky.

logo instagram

Díky tomu se proslavil a je stále velmi úspěšný, protože dříve nebyli mobilní telefony na tom s fotoaparáty moc dobře, takže přípravky byli z velké části psané plus smajlíci. Po odkoupením Facebookem a rozšíření focení společně se selfie na mobilní telefony začala tato sociální síť opravdu růst. Dnes je na ní obsah různorodý, protože tu nalezneme příběhy, kterou jsou vidět pouze 24 hodin, fotky, videa a reels, což jsou krátká videa. Pokud najdeme tvůrce a lidi, co nás zajímají, tak si tu rozhodně užijeme a budeme se moci koukat na nespočet zajímavého obsahu, který má co nabídnout.

Uložení příspěvku

Tato síť má podobně jako spousta jiných vlastní algoritmus, který slouží k doporučování příspěvků. Funguje to totiž tak, že zaznamenává, jaké příspěvky sledujeme a označujeme, že se se nám líbí. Podle toho se nám doporučují další příspěvky. Jaký to má význam? Je to hlavně o tom, aby se nám zobrazovali příspěvky, které nás zajímají a sociální síť nás skutečně bavila. Takže kromě profilů, které nás baví sledovat snadno objevíme další, jenž se budou líbit našemu vkusu.

sociální síť

Když nás opravdu příspěvek zaujme, tak si jej mnohdy chceme uložit, abychom se k němu mohli později zase vrátit. Samotná aplikace má funkci uložení, kdy si můžeme dělat různé složky. Když si chceme příspěvek stáhnout a potom si jej moci pouštět i bez internetu, tak na to musíme jít jinak. Aplikace to neumožňuje, ale můžeme jít na web instagram video download, kam dáme na video odkaz. Stažení je rychlé a nemusíme za něj nic platit.

Previous post Proč by měla mít firma blog?
Next post Něco o počítání peněz