Servis vířivek pro odstranění závad a zazimování

Servis vířivek pro odstranění závad a zazimování

Servis vířivek Servisvirivychvan.cz je běžnou službou, která zajišťuje bezproblémový chod vířivek a bazénů. Tato zařízení vyžadují v případě poruchy či defektu profesionální zásah, podobně jako se v domácnosti řeší závady na plynových spotřebičích a elektroinstalaci.

Co zajišťuje servis vířivých van

Řídící jednotka a ovládací panel – vířivka, to je v podstatě složitý organismus, podobně jako moderní automobily nebo automatické pračky. Jejím srdcem je citlivá elektronika a ta se může porouchat a vyžadovat výměnu. Mění se buď ovládací panel, anebo kompletní jednotka spolu s panelem.

zahradní vířivka

Závada na čerpadle – filtrační okruh s čerpadlem může rovněž vykazovat poruchu, a to buď v souvislosti s přechodem na provoz po zazimování, anebo kdykoli během sezony. Problém může nastat i s filtrační nádobou a filtračním médiem.

Vytápění – závady na topném tělesu a dalších podpůrných systémech, jako je desinfekční UV lampa nebo zařízení pro tvorbu ozonu.

Poškozený či prasklý akrylát – není to sice běžná závada jako na příslušenství, ale stává se, že v průběhu využívání vířivky dojde k narušení jejího povrchu nebo k prasklinám. Není nutná výměna celé vany, problém se řeší opravou laminátového skeletu.

boty na hladině

Tepelná izolace – ta se provádí na žádost zákazníka z důvodu snížení nákladů na vytápění a prodloužení životnosti topného systému.

Zazimovací operace na konci sezony – její součástí je kontrola všech systémů a těsnosti potrubí, vypuštění vody a odstranění vody z filtračního okruhu (čerpadla) a z topného systému a vysoušení a vyčištění samotné vany. Důležité je odstranit veškerou vodu pro nebezpečí tvorby námrazy, která by nevratně výrobek poškodila.

Čištění – to se provádí hlavně kvůli odstranění vodního kamene speciálními přípravky, a to z vany i z trysek. Dále sem patří čištění a proplachování filtrační nádoby, případně napouštění po zimní sezoně, úprava vody chemickými desinfekčními prostředky.

Previous post Neera sirup
Next post Skákáním k lepší a zdravější postavě